Rugpjūčio 24 – 26 d.
Kiškių stovykla, Ignalinos raj.
38 €

Filosofijos fakultetas

Labas, šaunusis pirmakursi (-e)!

Sveikiname įstojus į Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetą! Sekantis svarbus tavo žingsnis bus pirmakursių stovykla – ideali vieta susipažinti su vyresniais fakulteto studentais, dėstytojais ir, be abejo, būsimais kurso draugais! Šiemet stovyklos dalyvių sudėtis gali pasipildyti ir pirmakursiais iš Orientalistikos centro, tad jeigu Tu įstojai į egzotiškųjų Rytų persmelktą studijų programą, turėsi nuostabią progą sutikti kur kas platesnį kolegų ratą!

Šių metų stovyklos temą yra „FROM 00 TO HERO“, tad čia Tavęs lauks daugybė užduočių, kuriose galėsi atskleisti save, įvairios komandinės veiklos, leidžiančios geriau susipažinti su būsimomis kolegomis, paskaitos, pokalbiai ir daug kitų veiklų, kurios neleis užmiršti šio vasaros nuotykio visam gyvenimui.

Mes su nekantrumu laukiame Tavęs ir norime susipažinti, todėl nieko nelauk ir  registruokis! Registracija vyksta iki rugpjūčio 7 d. 23.59 val., taigi raginame nepramiegoti!

Jei turi klausimų dėl stovyklos, laukiame Tavo laiško el. paštu: stovykla@fsf.vusa.lt arba telefonu: +370 673 51 906.

P.S. Į kainą įskaičiuota viskas, ko tau gali prireikti stovyklos metu: kelionė nuo Vilniaus iki poilsiavietės ir atgal, nakvynė, maistas bei įvairios staigmenos! :)

Iki pasimatymo!