Rugpjūčio 26-28 d.
Nečiūnų sodyba, Trakų rajonas
30 €

Istorijos fakultetas

1995 m. rytas. Kaip ir visad - prie kavos, atsivertus Kauno dieną skambiose antraštėse pro akis prabėga vakar dienos nusikalstamo pasaulio vaizdiniai. Akys užkliūna už vienos antraštės, pasakojančios apie Šančiuose, gyvenamojo namo kieme stovinčiame automobilyje suveikusį savadarbį sprogmenį. Pasitaisius akinius, pergalingai suspaudžiami kumščiai – pavyko!!! Dabar galima jau tikrai ramiai laukti savaitgalio suvažiavimo Nečiūnuose. Sodyba nuošalioje vietoje, ežeras, pirtelė ir svarbiausia - pažintys su kitų miestų kriminalinėmis žvaigždėmis. Ten bus visi. Taip, visi. Jau ne vienus metus veikus kas sau, bus pradėta tartis dėl veikimo išvien.

 

Tavęs laukia trijų dienų galingiausio kalibro sąskrydis, kuriame pažinsi būsimus kurso draugus. Universitetas yra daugiau negu tik akademinė veikla. Kaip mes juokaujam - reikia ir studijuoti, ir studentauti. Juk matysiesi su šiais žmonėmis dar bent keturis metus, tad nedvejok ir dėk pirmą žingsnį tampant ne tik studentu, bet ir bendruomenės nariu. Atvažiuok susipažinti su kiečiausiais savo terpės šulais, susprogdinsime geriausių patirčių bombą!

 

KUR? Šiaip Ovidijaus Vyšniausko „Išdalinau“ girdėsis kokių dešimties kilometrų spinduliu, tad rasti sunku nebus, tačiau, dėl viso pikto štai tiksli lokacija: Aukštadvario seniūnija, Trakų rajonas, Bijūnų kaimas- Nečiūnų sodyba

KADA? Rugpjūčio 26-28 dienomis

KIEK KAINUOJA? Kaip mes sakom - gera nuotaika nekainuoja nieko, bet kadangi čia tavęs laukia dar ir šiek tiek viršaus: 30 Eur. Sumokėti stovyklos mokestį (30€) galite:
VILNIAUS UNIVERSITETO STUDENTŲ ATSTOVYBĖ
Įmonės kodas  193077294
LT217300010128009317
Banko kodas 73000  „Swedbank” AB

KĄ PASIIMTI? Kaip ir visad baliuose - ką nors deficitinio pasipuikavimui, o detalų rekomendacinį sąrašą pateiksime el. paštu, t.y. faksu.

 

Atvažiuok, nes kitaip pasigailėsi!