Rugpjūčio 16 - 18 d.
Šiauliškių kaimo turizmo sodyboje, Prienų raj.
40 €

Kauno fakultetas

Mielas pirmakursi,

Nuoširdžiai sveikiname Tave įstojus į Vilniaus universiteto Kauno fakultetą!

Nuo dabar Tau prasideda naujas, kupinas nuotykių ir įspūdžių gyvenimo etapas ir nauji mokslo metai, o mes norime padėti Tau jiems pasiruošti!

Neapsakomas, nuostabus ir nepamirštamas, tik kartą metuose vykstantis trijų dienų renginys VU KnF Pirmakursių/Fuxų stovykla Tavęs jau laukia, o Tu privalai čia sudalyvauti!

Po Fuxų stovyklos būsi visiškai pasiruošęs sutikti naujus mokslo metus, nes tik čia galėsi sutikti būsimus grupiokus dar prieš rugsėjį, nes tik čia sužinosi viską apie paskaitas, dėstytojus ir apie viską, ko dar visiškai nežinai!

veiklas, neužmirštamą patirtį, bei, žinoma, naujas pažintis!

Tai tavo šansas sužinoti daaaug naudingos informacijos, susipažinti su grupiokais, kuratoriais ir drąsiai žengti fakulteto koridoriais pirmosiomis rugsėjo dienomis!

Taigi, pirmakursi, ko dar lauki? Vietų skaičius stovykloje ribotas – tad paskubėk, spausk viršuje esančią registracijos formą, užpildyk ją, o po to galėsi ruoštis neužmirštamiems nuotykiams, kurie vyks rugpjūčio 16-18 dienomis!

Jei turi klausimų, bet kada gali rašyti VU KnF SA Facebook‘e arba el. paštu info@knfsa.lt

Iki pasimatymo stovykloje!

Mes pažadame Tau, kad šios 3 dienos bus įsimintiniausios Tavo gyvenime. Pažadame puikią nuotaiką visos stovyklos metu, nuostabią atmosferą.