Rugpjūčio 10 – 12 d.
Kiškių stovykla, Ignalinos raj.
38 €

Medicinos fakultetas

Ar jauti, kaip vis greičiau ima virpėti tavo širdis, kai supranti, kad pati smagiausia ir paslaptingiausia pirmakursių stovykla „FUX IN THE WOODS“ jau visai greitai pasieks Tavo namų duris? Už didelės girios, nakties tamsoje pasislėpusios Tavęs laukia Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto keisčiausios paslaptys ir prisiminimai. Šiurpulį keliantys garsai, aklina tamsa bei tyliai iš paskos sekantys šešėliai neduos ramybės, o daugiausiai nerimo sukels atsakymo į klausimą – WOULD YOU RATHER? - ieškojimas. Tačiau pernelyg nebūkštauk - per tris dienas trunkančias klajones Tau padės ir naktį nušvies nuoširdūs kuratorių patarimai ir pokalbiai su būsimaisiais bendrakursiais, dėstytojais ir kitais įdomiais žmonėmis, tik nepamiršk, kad ir sienos turi ausis, durys - akis, o medžiai – balsus.

Išdrįsk atvykti ir nepraleisk vienintelės progos įveikti didžiausią vasaros iššūkį! Rašyk mums motivacinį laišką: nufilmuok filmuką, sukurk eilėraštį, istoriją ar kitaip parodyk savo norą dalyvauti fuxų stovykloje. Tavo laiškų lauksime el.paštu mffuxustovykla@gmail.com iki rugpjūčio 4 d. 16:00. Ir nedvejok, nes vietų kiekis ribotas, o kas ilgai galvoja, greitai pasiklysta miške...

Šią vasarą, kaip ir kasmet, naujųjų Medicinos fakulteto studentų lauks Fuxų stovykla Kiškiuose! Tai vienas iš įsimintiniausių metų įvykių, kuris daugelio studentų atminty ilgam palieka nepamirštamą įspūdį, verčiantį su nostalgija prisiminti pirmąsias pažinties su Universitetu dienas.

Tai puiki proga linksmai užbaigti vasarą ir pasitikti naujuosius mokslo metus naujoje komandoje, kuri artimiausiu metu taps ir draugais, ir šeima, ir kolegomis.

Taip pat čia galėsite susipažinti ir su kai kuriais būsimais dėstytojais, Jūsų laukiančia veikla, Universitete veikiančia Vilniaus universiteto Studentų atstovybe (VU SA) ir jos padaliniu Medicinos fakultete bei kitomis organizacijomis. Vyresni studentai pasidalins linksmais, vertingais ir “kurijoziškais” savo pačių prisiminimais apie pirmuosius metus studentaujant, kurie padės labiau pajausti Universiteto dvasią, įsijausti į studento gyvenimą ir su šypsena žengti pirmuosius žingsnius link savo išsvajotosios profesijos.

Fuxų stovykla jau greit! Susitiksime Kiškių stovyklavietėje jau rugpjūčio 10 - 12 dienomis!

For international students >>