Kauno fakultetas

Mielas pirmakursi,

Nuoširdžiai sveikiname Tave įstojus į Vilniaus universiteto Kauno fakultetą! Nuo dabar Tavo gyvenime prasideda naujas gyvenimo etapas, kupinas nuotykių ir įspūdžių bei naujieji mokslo metai universitete... O mes norime padėti Tau jiems pasiruošti!

Neapsakomas, nuostabus ir nepamirštamas, tik kartą metuose vykstantis trijų dienų renginys VU KnF Pirmakursių/Fuxų stovykla Tavęs jau laukia, o Tu privalai čia atvykti! Po Fuxų stovyklos būsi visiškai pasiruošęs sutikti naujus mokslo metus, nes tik čia galėsi susipažinti su būsimais grupiokais dar prieš rugsėjį, sužinoti viską apie paskaitas, dėstytojus ir suprasti, kas yra studentas! Garantuojame gerą nuotaiką, neužmirštamą patirtį, bei, žinoma, naujas pažintis! Tai tavo šansas sužinoti daaaug naudingos informacijos, susitikti su grupiokais, kuratoriais ir drąsiai žengti fakulteto koridoriais pirmosiomis rugsėjo dienomis!

Taigi, pirmakursi, ko dar lauki? Vietų skaičius stovykloje ribotas, tad paskubėk, spausk viršuje esančią registracijos formą, užpildyk ją, o po to galėsi ruoštis neužmirštamiems nuotykiams, kurie vyks rugpjūčio 29–31 dienomis!

Jei turi klausimų, bet kada gali rašyti VU SA KnF Facebook‘e arba el. paštu info@knf.vusa.lt

Iki pasimatymo stovykloje!

Mes pažadame Tau, kad šios 3 dienos bus įsimintiniausios Tavo gyvenime.

Rugpjūčio 29–31 d.
Poilsiavietė „Zelva“
39 €