Medicinos fakultetas

Mielas pirmakursi,

Tau gali atrodyti, kad nėra nieko painiau už interneto platybes, tačiau tu dar nežengei per savo fakulteto koridorius. Turbūt įsivaizduoji, jog negali būti nieko naudingesnio už beprotiškai greitą informacijos radimą, bet tu dar nevartei vienintelių teisingų medicininių atlasų. Tavo ekranuose šmėžuojančios motyvacinės frazės ir paveiksliukai jau greitai padės ne ką daugiau nei dešimtukas iš biochemijos. Ir galiausiai tu, matyt, tiki, kad meme’ai net niūriausią dieną verčia šviesiausia, tačiau palauk - tau dar neteko įjungti prozektoriumo šviesų.

Turbūt jau aišku, jog net ir greitai aplinkoje besigaudantis skaitmeninės kultūros žmogus į naują gyvenimo etapą Medicinos fakultete nežengia visiškai drąsiai…

Bet tu gali fakulteto duris atverti saugiau, užtikrinčiau ir, svarbiausia, ne vienas! Tam tavęs ir laukiame pirmakursių stovykloje ’’MedGag’’. Čia tikrai nestigs pirmakursiui naudingos informacijos, gyvo juoko su dėstytojais, buvusiais ir esamais studentais, pažinčių su jūsų laukiančia veikla Universitete ar patirties, perduodamos iš lūpų į lūpas. Na, o  kad būtum ’’savose rogėse’’ prižadame tave įtraukti ir į visiems taip reikalingą virtualaus juoko pasaulį…

Išdrįsk atvykti į stovyklą ir susikurk nepakartojamą 2018 metų vasaros prisiminimą! Laukiame tavo motyvacinio laiško – filmuko, piešinio, sukurto meme’o ar bet ko kito, kas originaliai išreikštų tavo norą dalyvauti pirmakursių stovykloje. Šį laišką siųsk adresiu mffuxustovykla@gmail.com iki rugpjūčio 2d.

Susitinkame rugpjūčio 8-10 dienomis! Paskubėk, nes vietų skaičius ribotas!

Laiške pateikti Jūsų asmens duomenys bus naudojami susisiekti su jumis dėl tolimesnės informacijos apie stovyklą. Asmens duomenys bus tvarkomi pagal Asmens duomenų tvarkymo Vilniaus universiteto Studentų atstovybėje tvarkos aprašą ne ilgiau kaip iki 2018 m. rugsėjo 1 d.

Rugpjūčio 8–10 d.
Kiškių stovyklavietė, Ignalinos r.
35 €